Хірургічна стоматологія

Сучасна амбулаторна хірургічна стоматологія давно вийшла з площини брутальних видалень зубів та радикальних травматичних втручань.

Велика різноманітність специфічного інструментарію та обладнання, нові матеріали; використання комп’ютерної томографії, збільшуючих луп та мікроскопа дозволяють ефективно застосовувати мікрохірургічні методики лікування. Ретельна діагностика та підготовка до втручання, відсутність болю, малоінвазивність та атравматичність маніпуляцій дозволяють досягнути прогнозованих результатів, значно зменшити неприємні відчуття у періоді загоювання та скоротити його терміни.

Притримуючись сучасних стоматологічних протоколів та зубо-зберігаючої філософії, ми застосовуємо загальновизнані хірургічні методики лікування пародонтальних тканин, ощадливої ампутації верхівок коренів зубів; усунення, з обов’язковим гістологічним контролем, новоутворів твердих та м’яких тканин ротової порожнини, які дозволяють подовжити функціонування власних зубів.

На сьогодні заміщення втрачених зубів імплантатами є стандартним методом лікування. У клініці стоматології «Когут і Когут» ми чітко притримуємось офіційних протоколів імплантації та обираємо максимально надійні методики. При потребі проводится адекватне втручання по збільшенню кісткового об’єму в ділянці втручання та потовщенню ясенних тканин, які мінімалізуючи ризики виникнення ускладнень, роблять імплантацію безпечною та прогнозованою.

Прогресивні методики хірургічного контурування ясенного краю, закриття рецесій та моделювання м’яких тканин, поглиблення присінку ротової порожнини здатні суттєво покращити естетику усмішки та обличчя.


Поділитися: