Терапевтична стоматологія

Сучасні профілактичні стоматологічні процедури, включаючи професійну гігієну, фторування, герметизацію жувальної поверхні зубів та якісна індивідуальний догляд за ротовою порожниною здатні в значній мірі запобігти ураженню твердих тканин зубів бактеріями. Проте, незважаючи на це, карієс залишається найпоширенішим ураженням зубів. Сучасний процес його лікування нашими висококласними фахівцями передбачає абсолютно безболісне повне усунення уражених тканин, та, в умовах ізоляції від інфікованої ротової рідини, пломбування порожнини високоякісними матеріалами, які здатні повністю відновити функціональні та естетичні характеристики зуба, запобігти подальшому прогресуванню захворювання. Окрім цього, терапевтична стоматологія здатна ефективно протидіяти ураженням твердих тканин зубів некаріозного походження, або ж травматичним пошкодженням.

Проте, у випадках, коли пацієнт занадто пізно звернувся до стоматологічних фахівців з приводу карієсу, або ж його неякісного пломбування чи травми зуба виникають ускладнення пов’язані із розвитком запалення судинно-нервового пучка або прилеглих до кореня зуба тканин. Такі процеси потребуватимуть ендодонтичного лікування, а від їх результату залежитиме здатність подальшого прогнозованого фунціонування цілого зуба.

Оскільки кореневі канали в багатьох випадках мають надзвичайно складну анатомічну будову, їх якісне лікування вимагає високої майстерності, відповідальності фахівців та вузькоспеціалізованого обладнання. У клініці стоматології “Когут і Когут” усі ендодонтичні маніпуляції проводяться згідно з сучасними протоколами, дотримуючись світових стандартів. Саме тому лікування проводиться під контролем цифрової рентгенографії з використанням дентального мікроскопа, пристроїв контрольованої механічної та ультразвукової обробки просвіту каналів, чіткого вимірювання їхньої довжини та надійної тривимірної обтурації. У випадках утрудненого встановлення діагнозу використовується 3D комп’ютерна томографія для уточнення. Слід зазначити, що після проведеного лікування кореневої системи коронка зуба повинна бути адекватно відновлена.

Захворюванні мягких тканин ротової порожнини та тканин періодонту характеризується постійною присутністю інфекції і загожують виникненням патологічної рухомості зубів, зниженням рівня опірної кістки та потенційним видаленням зуба. Поряд з консервативними методиками, в нашій клініці використовуються і прогресивні методи лікування з використанням ультразвукового апарату парадонтальної терапії Vector та стоматологічного лазера. В залежності від клінічної ситуації, терапевтичне лікування інколи використовується комплексно з хірургічними маніпуляціями.


Поділитися: